Stichting En Nu: Kunst! zoekt nieuwe bestuursleden.

Op 4 november 2004 zag de Stichting En Nu: Kunst! het licht. Aanvankelijk opgericht als vehikel voor kunstenaars om exposities te realiseren, is inmiddels uitgegroeid tot een organisatie die van zich doet spreken. Evenementen als ‘het Wonder van Woerdes’ en ‘WoerdStock’  zijn slechts enkele van de spraakmakende exposities van de afgelopen jaren.

De Stichting organiseert exposities en evenementen voor kunstenaars van wisselende samenstelling uit een bestand van meer dan tweehonderd relaties. Zij komen uit  verschillende disciplines dus zijn niet alleen schilders en beeldhouwers, maar ook installatie- en multimediaal kunstenaars. Kunst in de breedste zin van het woord.

In de normale cyclus van een stichting hoort een rooster van aftreden. Dat zorgt voor het vrij komen van zetels in het bestuur. Stichting En Nu: Kunst! is op zoek naar bestuursleden die zich in het volgende profiel kunnen vinden:

  • een sterke affiniteit met kunst, maar hoeft zelf geen kunstenaar te zijn;
  • enige bestuurlijke ervaring is wenselijk;
  • het inzetten van eigen kwaliteiten ter professionalisering van de organisatie;
  • bereid zijn om eigen netwerk aan te spreken en in te zetten ten faveure de evenementen van de Stichting;
  • 3 a 4 keer per jaar aan een bestuursvergadering deel te nemen, tussentijds overleg via internet communicatie.

Er is behoefte aan de versterking en ontwikkeling van het management voor toekomstige evenementen.

Voor een oriënterend gesprek reageer je op dit bericht of stuur een mail naar voorzitter [apestaartje] ennukunst [punt] nl . Wij nemen dan contact met je op.

ferrie tagged this post with: , , Read 35 articles by ferrie

2 Comments

  1. Eva Wolf zegt:

    Wij zijn eigenaar van een pr- en communicatiebureau en werken veel met kunstenaars; o.a. door het geven van pr-workshops via Kunstenaars&CO.
    (bewerkt door admin)

  2. Nieck zegt:

    mooie website :-)
    Nieck

Categorieën

Archief

Info Pagina’s